Меню
Моя корзина

Cпівпраця

Умови співпраці


Насамперед хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми – інтернет магазин. А відповідно працюємо за тим же принципом, що більшість інтернет майданчиків. У сучасному світі дурити покупців не тільки не законно, а й просто не вигідно. Ми цінуємо своє ім'я і хочемо, щоб наші клієнти були задоволені своїми покупками.

Основні положення:

Термін виконання замовлення складає від одного до п'яти робочих днів (залежно від кількості та групи товару)

Оплата замовлення здійснюється за реквізитами картки ПриватБанку, або післяплатою.

Процедура повернення/обміну товару відбувається відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”


Наполегливо рекомендуємо: перевіряти цілісність та комплектність посилки безпосередньо при співробітниках транспортної компанії. Без оформленої претензії до компанії перевізника, скарги на пошкоджений чи некомплектний вантаж не розглядатимуться.


У нашому інтернет-магазині представлені роздрібні ціни. З питань надання оптових цін, зв'язуйтесь з менеджерами контактних телефонів, або залиште заявку на зворотній дзвінок.


Як зробити замовлення:

Вибравши необхідний товар та кількість, Ви переходите до оформлення замовлення.

Переконливе прохання повідомляти всю необхідну інформацію, а саме: Контактний телефон Ім'я та Прізвище отримувача Місто отримувача Відділення Нової пошти або індекс укрпочти


У графі “коментарі до замовлення” Ви можете повідомити свої побажання щодо упаковки, доставки та ін. Якщо Ви надали всю необхідну інформацію, замовлення надходить у роботу. Пізніше з Вами зв'язується наш менеджер для уточнення деталей і фіксує прийом замовлення. Термін виконання замовлення складає від одного до п'яти робочих днів, залежно від групи та кількості товару. У разі затримки, ми завжди повідомляємо наших покупців.